Post by schlager7 on Jul 4, 2009 10:38:56 GMT -6
[glow=red,2,300]Division 2 Men's Epee[/glow]
Classification of Event: B3
Number of Participants: 121
53 Nusz Derik P
106T Clements Aaron R
=========================================
[glow=red,2,300]Division 3 Men's Epee[/glow]
Classification of Event: C3
Number of Participants: 133
10 Bauman Jeremy M
52 Nusz Derik P
=========================================
[glow=red,2,300]Youth 10 Men's Epee[/glow]
Classification of Event: D1
Number of Participants: 50
48T McCormack Jordan R
=========================================
[glow=red,2,300]Youth 12 Men's Epee[/glow]
Classification of Event: D1
Number of Participants: 116
72 McCormack Joshua S
80 Glenn Noah A
112T McCormack Jordan R
=========================================
[glow=red,2,300]Youth-14 Men's Épée.[/glow] 164 fencers, A2/B3 event
42 Nusz, Derik P
79T Conway, Travis W
161 Glenn, Noah A
162T James, Joshua
=========================================
[glow=red,2,300]Cadet/U16 Men's Epee[/glow]
Classification of Event: A4
Number of Participants: 122
19 Wilkinson Jered D
44 Nusz Derik P
=========================================
[glow=red,2,300]Veteran 50 Men's Epee[/glow]
Classification of Event: A2
Number of Participants: 47
27T Slaughter Chuck
=========================================
[glow=red,2,300]Division 1A Men's Foil[/glow]
Classification of Event: A4
Number of Participants: 90
51T Bauman Jeremy M
=========================================
[glow=red,2,300]Division 2 Men's Foil[/glow]
Classification of Event: B3
Number of Participants: 151
44T Evans Josh A
57 Stephens Justin L
=========================================
[glow=red,2,300]Division 3 Men's Foil[/glow]
Classification of Event: C3
Number of Participants: 154
12 Stephens Justin L
29 Sluder Trey
101T Ward Ryan L
152 Ross Jonathan S
=========================================
[glow=red,2,300]Youth 10 Men's Foil[/glow]
Classification of Event:
Number of Participants: 101
31 Thephaphine Ashton P.J
84 McCormack Jordan R
=========================================
[glow=red,2,300]Youth-12 Men's Foil.[/glow] 186 fencers, C2 event
133 Thephaphine, Ashton P.J
153 Glenn, Noah A
166 McCormack, Jordan R
183 McCormack, Joshua S
=========================================
[glow=red,2,300]Youth 14 Men's Foil[/glow]
Classification of Event: A2/B3
Number of Participants: 192
57 Conway Travis W
114T Castleman Luke A
=========================================
[glow=red,2,300]Cadet/U16 Men's Foil[/glow]
Classification of Event:
Number of Participants: 138
117 Conway Travis W
=========================================
[glow=red,2,300]Under-19 Men's Foil.[/glow] 131 fencers, A4 event
130 Bauman, Jeremy M
=========================================
[glow=red,2,300]Division 1A Men's Sabre[/glow]
Classification of Event: A3
Number of Participants: 75
65 Clements Aaron R
=========================================
[glow=red,2,300]Division 2 Men's Sabre[/glow]
Classification of Event: B3
Number of Participants: 117
50 Sluder Trey
106 Ledford Craig A
=========================================
[glow=red,2,300]Division 3 Men's Sabre[/glow]
Classification of Event: C3
Number of Participants: 107
40T Evans Josh A
68 Ledford Craig A
=========================================
[glow=red,2,300]Veteran 50 Men's Sabre[/glow]
Classification of Event: A2
Number of Participants: 33
14 Ledford Craig A
=========================================
[glow=red,2,300]Division 1 Women's Epee[/glow]
Classification of Event: A4
Number of Participants: 49
27 Nusz Juleah M
=========================================
[glow=red,2,300]Division 1A Women's Epee[/glow]
Classification of Event: A4
Number of Participants: 69
5 Nusz, Juleah M
=========================================
[glow=red,2,300]Division 2 Women's Epee[/glow]
Classification of Event: B3
Number of Participants: 113
86 Carroll Caitlin A
106 Clements Julie H
=========================================
[glow=red,2,300]Division 3 Women's Epee[/glow]
Classification of Event: C3
Number of Participants: 115
64 Clements Julie H
=========================================
[glow=red,2,300]Youth 10 Women's Epee[/glow]
Classification of Event: D1
Number of Participants: 24
14 Martin Lexi
=========================================
[glow=red,2,300]Youth 12 Women's Epee[/glow]
Classification of Event: D1
Number of Participants: 55
40 Cunningham Stephanie
=========================================
[glow=red,2,300]Youth 14 Women's Epee[/glow]
Classification of Event: A2/C3
Number of Participants: 117
106T Cunningham Stephanie
115 Ragsdale Alexandria
=========================================
[glow=red,2,300]Cadet/U16 Women's Epee[/glow]
Classification of Event:
Number of Participants: 111
86T Ragsdale Alexandria
=========================================
[glow=red,2,300]Under-19 Women's Épée.[/glow] 97 fencers, A4 event
1 Nusz, Juleah M
=========================================
[glow=red,2,300]Division 2 Women's Foil[/glow]
Classification of Event: B3
Number of Participants: 133
108 Carroll Caitlin A
=========================================
[glow=red,2,300]Youth 10 Women's Foil[/glow]
Classification of Event:
Number of Participants: 56
43 Martin Lexi
52T Coury Annelise
=========================================
[glow=red,2,300]Youth 12 Women's Foil[/glow]
Classification of Event:
Number of Participants: 90
42 Wrampelmeier Claudia A
70 Cunningham Stephanie
89 Bryant J'Lea R
90 Martin Lexi
=========================================
[glow=red,2,300]Youth 14 Women's Foil[/glow]
Classification of Event: A2/B3
Number of Participants: 107
106T Ragsdale Alexandria
=========================================
[glow=red,2,300]Under-16 Women's Foil.[/glow] 86 fencers, A3 event
77 Ragsdale, Alexandria
=========================================
[glow=red,2,300]Division 2 Women's Sabre[/glow]
Classification of Event: B3
Number of Participants: 69
61 Carroll Caitlin A
=========================================
[glow=red,2,300]Youth-14 Women's Saber.[/glow] 82 fencers, B2 event
63 Wrampelmeier, Claudia A
=========================================
Classification of Event: B3
Number of Participants: 121
53 Nusz Derik P
106T Clements Aaron R
=========================================
[glow=red,2,300]Division 3 Men's Epee[/glow]
Classification of Event: C3
Number of Participants: 133
10 Bauman Jeremy M
52 Nusz Derik P
=========================================
[glow=red,2,300]Youth 10 Men's Epee[/glow]
Classification of Event: D1
Number of Participants: 50
48T McCormack Jordan R
=========================================
[glow=red,2,300]Youth 12 Men's Epee[/glow]
Classification of Event: D1
Number of Participants: 116
72 McCormack Joshua S
80 Glenn Noah A
112T McCormack Jordan R
=========================================
[glow=red,2,300]Youth-14 Men's Épée.[/glow] 164 fencers, A2/B3 event
42 Nusz, Derik P
79T Conway, Travis W
161 Glenn, Noah A
162T James, Joshua
=========================================
[glow=red,2,300]Cadet/U16 Men's Epee[/glow]
Classification of Event: A4
Number of Participants: 122
19 Wilkinson Jered D
44 Nusz Derik P
=========================================
[glow=red,2,300]Veteran 50 Men's Epee[/glow]
Classification of Event: A2
Number of Participants: 47
27T Slaughter Chuck
=========================================
[glow=red,2,300]Division 1A Men's Foil[/glow]
Classification of Event: A4
Number of Participants: 90
51T Bauman Jeremy M
=========================================
[glow=red,2,300]Division 2 Men's Foil[/glow]
Classification of Event: B3
Number of Participants: 151
44T Evans Josh A
57 Stephens Justin L
=========================================
[glow=red,2,300]Division 3 Men's Foil[/glow]
Classification of Event: C3
Number of Participants: 154
12 Stephens Justin L
29 Sluder Trey
101T Ward Ryan L
152 Ross Jonathan S
=========================================
[glow=red,2,300]Youth 10 Men's Foil[/glow]
Classification of Event:
Number of Participants: 101
31 Thephaphine Ashton P.J
84 McCormack Jordan R
=========================================
[glow=red,2,300]Youth-12 Men's Foil.[/glow] 186 fencers, C2 event
133 Thephaphine, Ashton P.J
153 Glenn, Noah A
166 McCormack, Jordan R
183 McCormack, Joshua S
=========================================
[glow=red,2,300]Youth 14 Men's Foil[/glow]
Classification of Event: A2/B3
Number of Participants: 192
57 Conway Travis W
114T Castleman Luke A
=========================================
[glow=red,2,300]Cadet/U16 Men's Foil[/glow]
Classification of Event:
Number of Participants: 138
117 Conway Travis W
=========================================
[glow=red,2,300]Under-19 Men's Foil.[/glow] 131 fencers, A4 event
130 Bauman, Jeremy M
=========================================
[glow=red,2,300]Division 1A Men's Sabre[/glow]
Classification of Event: A3
Number of Participants: 75
65 Clements Aaron R
=========================================
[glow=red,2,300]Division 2 Men's Sabre[/glow]
Classification of Event: B3
Number of Participants: 117
50 Sluder Trey
106 Ledford Craig A
=========================================
[glow=red,2,300]Division 3 Men's Sabre[/glow]
Classification of Event: C3
Number of Participants: 107
40T Evans Josh A
68 Ledford Craig A
=========================================
[glow=red,2,300]Veteran 50 Men's Sabre[/glow]
Classification of Event: A2
Number of Participants: 33
14 Ledford Craig A
=========================================
[glow=red,2,300]Division 1 Women's Epee[/glow]
Classification of Event: A4
Number of Participants: 49
27 Nusz Juleah M
=========================================
[glow=red,2,300]Division 1A Women's Epee[/glow]
Classification of Event: A4
Number of Participants: 69
5 Nusz, Juleah M
=========================================
[glow=red,2,300]Division 2 Women's Epee[/glow]
Classification of Event: B3
Number of Participants: 113
86 Carroll Caitlin A
106 Clements Julie H
=========================================
[glow=red,2,300]Division 3 Women's Epee[/glow]
Classification of Event: C3
Number of Participants: 115
64 Clements Julie H
=========================================
[glow=red,2,300]Youth 10 Women's Epee[/glow]
Classification of Event: D1
Number of Participants: 24
14 Martin Lexi
=========================================
[glow=red,2,300]Youth 12 Women's Epee[/glow]
Classification of Event: D1
Number of Participants: 55
40 Cunningham Stephanie
=========================================
[glow=red,2,300]Youth 14 Women's Epee[/glow]
Classification of Event: A2/C3
Number of Participants: 117
106T Cunningham Stephanie
115 Ragsdale Alexandria
=========================================
[glow=red,2,300]Cadet/U16 Women's Epee[/glow]
Classification of Event:
Number of Participants: 111
86T Ragsdale Alexandria
=========================================
[glow=red,2,300]Under-19 Women's Épée.[/glow] 97 fencers, A4 event
1 Nusz, Juleah M
=========================================
[glow=red,2,300]Division 2 Women's Foil[/glow]
Classification of Event: B3
Number of Participants: 133
108 Carroll Caitlin A
=========================================
[glow=red,2,300]Youth 10 Women's Foil[/glow]
Classification of Event:
Number of Participants: 56
43 Martin Lexi
52T Coury Annelise
=========================================
[glow=red,2,300]Youth 12 Women's Foil[/glow]
Classification of Event:
Number of Participants: 90
42 Wrampelmeier Claudia A
70 Cunningham Stephanie
89 Bryant J'Lea R
90 Martin Lexi
=========================================
[glow=red,2,300]Youth 14 Women's Foil[/glow]
Classification of Event: A2/B3
Number of Participants: 107
106T Ragsdale Alexandria
=========================================
[glow=red,2,300]Under-16 Women's Foil.[/glow] 86 fencers, A3 event
77 Ragsdale, Alexandria
=========================================
[glow=red,2,300]Division 2 Women's Sabre[/glow]
Classification of Event: B3
Number of Participants: 69
61 Carroll Caitlin A
=========================================
[glow=red,2,300]Youth-14 Women's Saber.[/glow] 82 fencers, B2 event
63 Wrampelmeier, Claudia A
=========================================