Post by schlager7 on Mar 16, 2012 23:09:02 GMT -6
Veteran's Men's Epee
68 competitors
43 Fernandez, Alex (L'Escrime)
===========================================================
Veteran 50-59 Men's Epee
53 competitors
26 Fernandez, Alex (L'Escrime)
===========================================================
Veteran's Women's Epee
38 competitors
38 Nemeth, Margaret (North Texas FA)
===========================================================
Veteran's Women's Foil
40 competitors
9 Szpak, Ursula (Uschi) (Gold Blade / FIT)
31 Nemeth, Margaret (North Texas FA)
===========================================================
Veteran 50-59 Women's Foil
26 competitors
5 Szpak, Ursula (Uschi) (Gold Blade / FIT)
===========================================================
Division II Men's Epee
106 competitors
25 Johnson, Julian (Gold Blade)
===========================================================
Division II Women's Epee
78 competitors
9 Barnes, Kierstyn (Dallas FA)
74 Nemeth, Margaret (North Texas FA)
===========================================================
Division II Women's Foil
124 competitors
27 Szpak, Ursula (Uschi) (Gold Blade / FIT)
35 Boyd, Myrka (Gold Blade / Universal)
124 Nemeth, Margaret (North Texas FA)
===========================================================
Division II Women's Sabre
61 competitors
14 Vemireddy, Rachana (Dallas FC)
===========================================================
Division III Women's Epee
81 competitors
23 Choi, Sophia (_____)
33 Barnes, Kierstyn (Dallas FA)
===========================================================
Division III Women's Foil
87 competitors
15 Boyd, Myrka (Gold Blade / Universal)
===========================================================
Division III Women's Sabre
70 competitors
33 Vemireddy, Rachana (Dallas FC)
===========================================================
68 competitors
43 Fernandez, Alex (L'Escrime)
===========================================================
Veteran 50-59 Men's Epee
53 competitors
26 Fernandez, Alex (L'Escrime)
===========================================================
Veteran's Women's Epee
38 competitors
38 Nemeth, Margaret (North Texas FA)
===========================================================
Veteran's Women's Foil
40 competitors
9 Szpak, Ursula (Uschi) (Gold Blade / FIT)
31 Nemeth, Margaret (North Texas FA)
===========================================================
Veteran 50-59 Women's Foil
26 competitors
5 Szpak, Ursula (Uschi) (Gold Blade / FIT)
===========================================================
Division II Men's Epee
106 competitors
25 Johnson, Julian (Gold Blade)
===========================================================
Division II Women's Epee
78 competitors
9 Barnes, Kierstyn (Dallas FA)
74 Nemeth, Margaret (North Texas FA)
===========================================================
Division II Women's Foil
124 competitors
27 Szpak, Ursula (Uschi) (Gold Blade / FIT)
35 Boyd, Myrka (Gold Blade / Universal)
124 Nemeth, Margaret (North Texas FA)
===========================================================
Division II Women's Sabre
61 competitors
14 Vemireddy, Rachana (Dallas FC)
===========================================================
Division III Women's Epee
81 competitors
23 Choi, Sophia (_____)
33 Barnes, Kierstyn (Dallas FA)
===========================================================
Division III Women's Foil
87 competitors
15 Boyd, Myrka (Gold Blade / Universal)
===========================================================
Division III Women's Sabre
70 competitors
33 Vemireddy, Rachana (Dallas FC)
===========================================================