Post by schlager7 on Jun 23, 2014 9:57:37 GMT -6
=======================================================
Division I Men's Epee
331 competitors / A4
88 Culpepper, John (Jr) NWAFC
124 Spickes, Austin NWAFC
326 Thomas, Collin NWAFC
=======================================================
Division I-A Men's Epee
78 competitors / A4
46 Spickes, Austin NWAFC
63 Culpepper, John (Jr) NWAFC
=======================================================
Division II Men's Epee
140 competitors / B3
2 Spickes, Austin NWAFC
62T Aitoumeziane, Benjamin NWAFC
87 Kisthardt, Henry (Hank) REDLANDSFCOK
105T Brinsfield, Jaxon REDLANDSFCOK
=======================================================
Division III Men's Epee
125 competitors / C3
12 Kisthardt, Henry (Hank) REDLANDSFCOK
17 Wilson, Victor OSF / REDLANDSFCOK
33 Aitoumeziane, Benjamin NWAFC
112 Brinsfield, Jaxon REDLANDSFCOK
=======================================================
Senior Team Men's Epee
38 teams
27 NWAF #1 NWAFC (Culpepper, John (Jr) - A13, Spickes, Austin - C14, Thomas, Collin - C13)
=======================================================
Youth-12 Men's Epee
112 competitors / C2
31 Haider, Syed Mikail NWAFC
56 Bowman, Parker NWAFC
61 Plaisance, Louis NWAFF
93 Culpepper, Will NWAFC
=======================================================
Youth-14 Men's Epee
190 competitors / A3
51 Haider, Syed Safi NWAFC
64 Haider, Syed Mikail NWAFC
127 Curriden, Schuyler NWAFC
158T Plaisance, Louis NWAFF
=======================================================
Cadet (Under 16) Men's Epee
252 competitors / A4
85 Culpepper, John (Jr) NWAFC
111 Haider, Syed Safi NWAFC
167T Curriden, Schuyler NWAFC
=======================================================
Junior Men's Epee
362 competitors / A4
34 Culpepper, John (Jr) NWAFC
311T Curriden, Schuyler NWAFC
325 Thomas, Collin NWAFC
=======================================================
Junior Team Men's Epee
65 teams
49 NWAFC 2 NWAFC (Curriden, Haider, Thomas)
=======================================================
Veteran 50-59 Men's Epee
63 competitors / A2
45 Wilson, Victor OSF / REDLANDSFCOK
=======================================================
Division I Women's Epee
163 competitors / A4
81 Kirk, Elizabeth NWAFC
=======================================================
Division I-A Women's Epee
74 competitors / A4
73 Kirk, Elizabeth NWAFC
=======================================================
Junior Women's Epee
228 competitors / A4
65 Kirk, Elizabeth NWAFC
=======================================================
Division II Men's Foil
144 competitors / B3
123 Merry, Josh OSF
=======================================================
Division III Men's Foil
136 competitors / C3
86 Merry, Josh OSF
=======================================================
Youth-10 Men's Foil
122 competitors / D1
55T Mariconda, Christopher OSF
=======================================================
Youth-12 Men's Foil
186 competitors / C2
149 Wu, Oliver OSF
174T Jones, Ethan FYTVLLE F.C.
=======================================================
Division III Women's Foil
124 competitors / C3
49T Bylak, Hannah FYTVLLE F.C.
=======================================================
Youth-14 Women's Foil
162 competitors / B3
143 Bylak, Hannah FYTVLLE F.C.
=======================================================
Youth-10 Men's Sabre
84 competitors / E1
43 Mariconda, Christopher OSF
=======================================================
Youth-12 Men's Sabre
150 competitors / C2
82 Wu, Oliver OSF
=======================================================
Division I Men's Epee
331 competitors / A4
88 Culpepper, John (Jr) NWAFC
124 Spickes, Austin NWAFC
326 Thomas, Collin NWAFC
=======================================================
Division I-A Men's Epee
78 competitors / A4
46 Spickes, Austin NWAFC
63 Culpepper, John (Jr) NWAFC
=======================================================
Division II Men's Epee
140 competitors / B3
2 Spickes, Austin NWAFC
62T Aitoumeziane, Benjamin NWAFC
87 Kisthardt, Henry (Hank) REDLANDSFCOK
105T Brinsfield, Jaxon REDLANDSFCOK
=======================================================
Division III Men's Epee
125 competitors / C3
12 Kisthardt, Henry (Hank) REDLANDSFCOK
17 Wilson, Victor OSF / REDLANDSFCOK
33 Aitoumeziane, Benjamin NWAFC
112 Brinsfield, Jaxon REDLANDSFCOK
=======================================================
Senior Team Men's Epee
38 teams
27 NWAF #1 NWAFC (Culpepper, John (Jr) - A13, Spickes, Austin - C14, Thomas, Collin - C13)
=======================================================
Youth-12 Men's Epee
112 competitors / C2
31 Haider, Syed Mikail NWAFC
56 Bowman, Parker NWAFC
61 Plaisance, Louis NWAFF
93 Culpepper, Will NWAFC
=======================================================
Youth-14 Men's Epee
190 competitors / A3
51 Haider, Syed Safi NWAFC
64 Haider, Syed Mikail NWAFC
127 Curriden, Schuyler NWAFC
158T Plaisance, Louis NWAFF
=======================================================
Cadet (Under 16) Men's Epee
252 competitors / A4
85 Culpepper, John (Jr) NWAFC
111 Haider, Syed Safi NWAFC
167T Curriden, Schuyler NWAFC
=======================================================
Junior Men's Epee
362 competitors / A4
34 Culpepper, John (Jr) NWAFC
311T Curriden, Schuyler NWAFC
325 Thomas, Collin NWAFC
=======================================================
Junior Team Men's Epee
65 teams
49 NWAFC 2 NWAFC (Curriden, Haider, Thomas)
=======================================================
Veteran 50-59 Men's Epee
63 competitors / A2
45 Wilson, Victor OSF / REDLANDSFCOK
=======================================================
Division I Women's Epee
163 competitors / A4
81 Kirk, Elizabeth NWAFC
=======================================================
Division I-A Women's Epee
74 competitors / A4
73 Kirk, Elizabeth NWAFC
=======================================================
Junior Women's Epee
228 competitors / A4
65 Kirk, Elizabeth NWAFC
=======================================================
Division II Men's Foil
144 competitors / B3
123 Merry, Josh OSF
=======================================================
Division III Men's Foil
136 competitors / C3
86 Merry, Josh OSF
=======================================================
Youth-10 Men's Foil
122 competitors / D1
55T Mariconda, Christopher OSF
=======================================================
Youth-12 Men's Foil
186 competitors / C2
149 Wu, Oliver OSF
174T Jones, Ethan FYTVLLE F.C.
=======================================================
Division III Women's Foil
124 competitors / C3
49T Bylak, Hannah FYTVLLE F.C.
=======================================================
Youth-14 Women's Foil
162 competitors / B3
143 Bylak, Hannah FYTVLLE F.C.
=======================================================
Youth-10 Men's Sabre
84 competitors / E1
43 Mariconda, Christopher OSF
=======================================================
Youth-12 Men's Sabre
150 competitors / C2
82 Wu, Oliver OSF
=======================================================