Post by schlager7 on Apr 26, 2008 11:06:02 GMT -6
[glow=red,2,300]Div I Men's Epee[/glow]
# of Entries: 58
Classification of Event: A4
42 Ferguson Magnus K
========================================
[glow=red,2,300]Youth-14 Men's Epee[/glow]
# of Entries: 80
Classification of Event: B2
5T Hudson Jack
13 Wiley Joseph
20 Weiss Lewis
21 Freiman Samuel
48 Merz Brandon
52 Piskovatskov Anton
56 Cramerus John
========================================
[glow=red,2,300]Youth-12 Men's Epee[/glow]
# of Entries: 53
Classification of Event: D1
9 Merz Brandon A
11 Freiman Samuel
32 Piskovatskov Anton
34 Cramerus John
39 Popovici Michael
========================================
[glow=red,2,300]Youth-10 Men's Epee[/glow]
# of Entries: 21
Classification of Event: D1
5 Popovici Michael
6 Shoemaker Logan
13 Cramerus Matthew
17 Popovici Stephan
========================================
[glow=red,2,300]Div I Women's Epee[/glow]
# of Entries: 50
Classification of Event: A4
3T Bassa Francesca
34 Bazarbayeva Dina
35 Brandfield-Harvey Neely
36 Donnenberg Elizabeth
========================================
[glow=red,2,300]Youth-14 Women's Epee[/glow]
# of Entries: 50
Classification of Event: A2
18 Gremillion Alexis
========================================
[glow=red,2,300]Youth-12 Women's Epee[/glow]
# of Entries: 28
Classification of Event: C2
15 Micek Alexandria
19 Davie Morgan R
========================================
[glow=red,2,300]Youth-10 Women's Epee[/glow]
# of Entries: 12
Classification of Event: E1
1 Davie Morgan
2 Micek Alexandria
========================================
[glow=red,2,300]Div I Men's Foil[/glow]
# of Entries: 43
Classification of Event: A4
10 Parkins Benjamin B
11 Sutter Colin M
========================================
[glow=red,2,300]Youth-14 Men's Foil[/glow]
# of Entries: 103
Classification of Event: A2/B3
8 Schlosberg Ira
10T Dudey Michael
18 Marton Denes
31 Acuna Gabriel
52 Dudey Thomas
86 Stubblefield Davis
95T Stadnyk Andrew
========================================
[glow=red,2,300]Youth-12 Men's Foil[/glow]
# of Entries: 95
Classification of Event: C2
33 Dudey Thomas
77 Stubblefield Davis
========================================
[glow=red,2,300]Youth-14 Women's Foil[/glow]
# of Entries: 67
Classification of Event: A2/C3
13 Followill Sarah
51 Ferguson Signe
65 Mather Johanna
========================================
[glow=red,2,300]Youth-12 Women's Foil[/glow]
# of Entries: 48
Classification of Event: C2
6 Ferguson Signe
40 Mather Johanna
========================================
[glow=red,2,300]Youth-10 Women's Foil[/glow]
# of Entries: 24
Classification of Event: D1
12 Chen Alarice M
========================================
[glow=red,2,300]Youth-14 Men's Sabre[/glow]
# of Entries: 64
Classification of Event: B2
14 Ahn Christofer
49 Patterson Joseph
62 Breedlove John
========================================
[glow=red,2,300]Youth-10 Men's Sabre[/glow]
# of Entries: 21
Classification of Event: D1
15 Donnenberg Alexander
========================================
[glow=red,2,300]Youth-14 Women's Sabre[/glow]
# of Entries: 41
Classification of Event: C2
38 Eichelberger Katherine
========================================
# of Entries: 58
Classification of Event: A4
42 Ferguson Magnus K
========================================
[glow=red,2,300]Youth-14 Men's Epee[/glow]
# of Entries: 80
Classification of Event: B2
5T Hudson Jack
13 Wiley Joseph
20 Weiss Lewis
21 Freiman Samuel
48 Merz Brandon
52 Piskovatskov Anton
56 Cramerus John
========================================
[glow=red,2,300]Youth-12 Men's Epee[/glow]
# of Entries: 53
Classification of Event: D1
9 Merz Brandon A
11 Freiman Samuel
32 Piskovatskov Anton
34 Cramerus John
39 Popovici Michael
========================================
[glow=red,2,300]Youth-10 Men's Epee[/glow]
# of Entries: 21
Classification of Event: D1
5 Popovici Michael
6 Shoemaker Logan
13 Cramerus Matthew
17 Popovici Stephan
========================================
[glow=red,2,300]Div I Women's Epee[/glow]
# of Entries: 50
Classification of Event: A4
3T Bassa Francesca
34 Bazarbayeva Dina
35 Brandfield-Harvey Neely
36 Donnenberg Elizabeth
========================================
[glow=red,2,300]Youth-14 Women's Epee[/glow]
# of Entries: 50
Classification of Event: A2
18 Gremillion Alexis
========================================
[glow=red,2,300]Youth-12 Women's Epee[/glow]
# of Entries: 28
Classification of Event: C2
15 Micek Alexandria
19 Davie Morgan R
========================================
[glow=red,2,300]Youth-10 Women's Epee[/glow]
# of Entries: 12
Classification of Event: E1
1 Davie Morgan
2 Micek Alexandria
========================================
[glow=red,2,300]Div I Men's Foil[/glow]
# of Entries: 43
Classification of Event: A4
10 Parkins Benjamin B
11 Sutter Colin M
========================================
[glow=red,2,300]Youth-14 Men's Foil[/glow]
# of Entries: 103
Classification of Event: A2/B3
8 Schlosberg Ira
10T Dudey Michael
18 Marton Denes
31 Acuna Gabriel
52 Dudey Thomas
86 Stubblefield Davis
95T Stadnyk Andrew
========================================
[glow=red,2,300]Youth-12 Men's Foil[/glow]
# of Entries: 95
Classification of Event: C2
33 Dudey Thomas
77 Stubblefield Davis
========================================
[glow=red,2,300]Youth-14 Women's Foil[/glow]
# of Entries: 67
Classification of Event: A2/C3
13 Followill Sarah
51 Ferguson Signe
65 Mather Johanna
========================================
[glow=red,2,300]Youth-12 Women's Foil[/glow]
# of Entries: 48
Classification of Event: C2
6 Ferguson Signe
40 Mather Johanna
========================================
[glow=red,2,300]Youth-10 Women's Foil[/glow]
# of Entries: 24
Classification of Event: D1
12 Chen Alarice M
========================================
[glow=red,2,300]Youth-14 Men's Sabre[/glow]
# of Entries: 64
Classification of Event: B2
14 Ahn Christofer
49 Patterson Joseph
62 Breedlove John
========================================
[glow=red,2,300]Youth-10 Men's Sabre[/glow]
# of Entries: 21
Classification of Event: D1
15 Donnenberg Alexander
========================================
[glow=red,2,300]Youth-14 Women's Sabre[/glow]
# of Entries: 41
Classification of Event: C2
38 Eichelberger Katherine
========================================