Post by schlager7 on Jul 4, 2009 10:27:32 GMT -6
[glow=red,2,300]Division 2 Men's Epee[/glow]
Classification of Event: B3
Number of Participants: 121
42 Zarachoff Matthew M
86 Bennett Scott A
117 James Lonnie M
=========================================
[glow=red,2,300]Division 3 Men's Epee[/glow]
Classification of Event: C3
Number of Participants: 133
120 Bennett Scott A
124 Starkweather Jeff
=========================================
[glow=red,2,300]Youth-14 Men's Épée.[/glow] 164 fencers, A2/B3 event
38 Welsch, Robert J
=========================================
[glow=red,2,300]Cadet/U16 Men's Epee[/glow]
Classification of Event: A4
Number of Participants: 122
61 Welsch Robert J
=========================================
[glow=red,2,300]Veteran 40 Men's Epee[/glow]
Classification of Event: A2
Number of Participants: 58
14 Mihalsky Stephen W
15 Brus Brian V
51 James Lonnie M
58 Starkweather Jeff
=========================================
[glow=red,2,300]Division 2 Men's Foil[/glow]
Classification of Event: B3
Number of Participants: 151
125T Gateley David
144 Rose Christophe
=========================================
[glow=red,2,300]Division 3 Men's Foil[/glow]
Classification of Event: C3
Number of Participants: 154
26T Sims Heath B
54 Gateley David
90T Wadley Bryce N
125 Rose Christophe
=========================================
[glow=red,2,300]Youth-12 Men's Foil.[/glow] 186 fencers, C2 event
155 Kohlman, Ivan A
164 Luthy, Grant M
=========================================
[glow=red,2,300]Youth 14 Men's Foil[/glow]
Classification of Event: A2/B3
Number of Participants: 192
160 Welsch Stuart F
174T Luthy Christian
=========================================
[glow=red,2,300]Cadet/U16 Men's Foil[/glow]
Classification of Event:
Number of Participants: 138
82 Gateley David
131 Welsch Stuart F
=========================================
[glow=red,2,300]Division 1A Men's Sabre[/glow]
Classification of Event: A3
Number of Participants: 75
61 Lancaster Daniel
=========================================
[glow=red,2,300]Division 2 Men's Sabre[/glow]
Classification of Event: B3
Number of Participants: 117
92T Sims Heath B
113 Lewis Dee C
=========================================
[glow=red,2,300]Division 3 Men's Sabre[/glow]
Classification of Event: C3
Number of Participants: 107
47 Sims Heath B
96T Rose Christophe
105T Lewis Dee C
=========================================
[glow=red,2,300]Veteran 60 Men's Sabre[/glow]
Classification of Event: B1
Number of Participants: 19
19 Lewis Dee C
=========================================
[glow=red,2,300]Division 1 Women's Sabre[/glow]
Classification of Event: A4
Number of Participants: 33
32 Latimer Cathy A
=========================================
[glow=red,2,300]Division 1A Women's Sabre[/glow]
Classification of Event: A3
Number of Participants: 50
7 Latimer Cathy A
=========================================
Classification of Event: B3
Number of Participants: 121
42 Zarachoff Matthew M
86 Bennett Scott A
117 James Lonnie M
=========================================
[glow=red,2,300]Division 3 Men's Epee[/glow]
Classification of Event: C3
Number of Participants: 133
120 Bennett Scott A
124 Starkweather Jeff
=========================================
[glow=red,2,300]Youth-14 Men's Épée.[/glow] 164 fencers, A2/B3 event
38 Welsch, Robert J
=========================================
[glow=red,2,300]Cadet/U16 Men's Epee[/glow]
Classification of Event: A4
Number of Participants: 122
61 Welsch Robert J
=========================================
[glow=red,2,300]Veteran 40 Men's Epee[/glow]
Classification of Event: A2
Number of Participants: 58
14 Mihalsky Stephen W
15 Brus Brian V
51 James Lonnie M
58 Starkweather Jeff
=========================================
[glow=red,2,300]Division 2 Men's Foil[/glow]
Classification of Event: B3
Number of Participants: 151
125T Gateley David
144 Rose Christophe
=========================================
[glow=red,2,300]Division 3 Men's Foil[/glow]
Classification of Event: C3
Number of Participants: 154
26T Sims Heath B
54 Gateley David
90T Wadley Bryce N
125 Rose Christophe
=========================================
[glow=red,2,300]Youth-12 Men's Foil.[/glow] 186 fencers, C2 event
155 Kohlman, Ivan A
164 Luthy, Grant M
=========================================
[glow=red,2,300]Youth 14 Men's Foil[/glow]
Classification of Event: A2/B3
Number of Participants: 192
160 Welsch Stuart F
174T Luthy Christian
=========================================
[glow=red,2,300]Cadet/U16 Men's Foil[/glow]
Classification of Event:
Number of Participants: 138
82 Gateley David
131 Welsch Stuart F
=========================================
[glow=red,2,300]Division 1A Men's Sabre[/glow]
Classification of Event: A3
Number of Participants: 75
61 Lancaster Daniel
=========================================
[glow=red,2,300]Division 2 Men's Sabre[/glow]
Classification of Event: B3
Number of Participants: 117
92T Sims Heath B
113 Lewis Dee C
=========================================
[glow=red,2,300]Division 3 Men's Sabre[/glow]
Classification of Event: C3
Number of Participants: 107
47 Sims Heath B
96T Rose Christophe
105T Lewis Dee C
=========================================
[glow=red,2,300]Veteran 60 Men's Sabre[/glow]
Classification of Event: B1
Number of Participants: 19
19 Lewis Dee C
=========================================
[glow=red,2,300]Division 1 Women's Sabre[/glow]
Classification of Event: A4
Number of Participants: 33
32 Latimer Cathy A
=========================================
[glow=red,2,300]Division 1A Women's Sabre[/glow]
Classification of Event: A3
Number of Participants: 50
7 Latimer Cathy A
=========================================