Post by schlager7 on Jul 4, 2010 18:45:36 GMT -6
[glow=red,2,300]Youth-14 Men's Foil[/glow]209 competitors
52 Welsch, Stuart F. (FYTVLLE)
199 Kohlman, Ivan A. (OSF)
==============================================
[glow=red,2,300]Youth-14 Women's Epee[/glow]119 competitors
97 Kirk, Elizabeth (FYTVLLE)
==============================================
[glow=red,2,300]Youth-14 Women's Foil[/glow]152 competitors
146 Kirk, Olivia A. (FYTVLLE)
==============================================
[glow=red,2,300]Cadet Men's Epee[/glow]148 competitors
12 Welsch, Robert J. (FYTVLLE)
==============================================
[glow=red,2,300]Cadet Women's Epee[/glow]102 competitors
89 Kirk, Elizabeth (FYTVLLE)
==============================================
[glow=red,2,300]Cadet Women's Foil[/glow]133 competitors
108 Kirk, Olivia A. (FYTVLLE)
==============================================
[glow=red,2,300]Junior Women's Epee[/glow]107 competitors
31 Isaksen, Margaux (ARKFA)
==============================================
[glow=red,2,300]Div I Women's Sabre[/glow]39 competitors
36 Stockdale, Cathy A. (REDLANDSFC)
==============================================
[glow=red,2,300]Div IA Men's Epee[/glow]122 competitors
122 Zarachoff, Matthew M. (REDLANDSFC)
==============================================
[glow=red,2,300]Div Ia Men's Foil[/glow]99 competitors
89 Gately, David (OSF)
95 Rose, Christopher (OSF)
98 Compton, James E. (OSF)
==============================================
[glow=red,2,300]Div IA Women's Sabre[/glow]74 competitors
11 Stockdale, Cathy A. (REDLANDSFC)
==============================================
[glow=red,2,300]Div II Men's Epee[/glow]153 competitors
87 Compton, James E. (OSF)
==============================================
[glow=red,2,300]Div II Men's Foil[/glow]153 competitors
85 Gately, David (OSF)
103 Welsch, Stuart F. (FYTVLLE)
135T Compton, James E. (OSF)
==============================================
[glow=red,2,300]Div II Women's Epee[/glow]117 competitors
104 Fouts, Kalee M. (REDLANDS FC)
==============================================
[glow=red,2,300]Div III Men's Epee[/glow]168 competitors
58 Gately, David (OSF)
==============================================
[glow=red,2,300]Div III Men's Foil[/glow]159 competitors
53 Welsch, Stuart F. (FYTVLLE)
138 Rose, Christopher (OSF)
156T Kohlman, Ivan A. (OSF)
159 Robillard, Timothy M. (OSF)
==============================================
[glow=red,2,300]Div III Men's Sabre[/glow]138 competitors
99 Rose, Christopher (OSF)
==============================================
[glow=red,2,300]Senior Men's Foil Team[/glow]38 teams
37 Oklahoma Sport Fencing (Compton, Gately, Robillard, Rose)
==============================================
[glow=red,2,300]Div III Women's Epee[/glow]129 competitors
99 Fouts, Kalee M. (REDLANDSFC)
120 Kirk, Elizabeth (FYTVLLE)
==============================================
52 Welsch, Stuart F. (FYTVLLE)
199 Kohlman, Ivan A. (OSF)
==============================================
[glow=red,2,300]Youth-14 Women's Epee[/glow]119 competitors
97 Kirk, Elizabeth (FYTVLLE)
==============================================
[glow=red,2,300]Youth-14 Women's Foil[/glow]152 competitors
146 Kirk, Olivia A. (FYTVLLE)
==============================================
[glow=red,2,300]Cadet Men's Epee[/glow]148 competitors
12 Welsch, Robert J. (FYTVLLE)
==============================================
[glow=red,2,300]Cadet Women's Epee[/glow]102 competitors
89 Kirk, Elizabeth (FYTVLLE)
==============================================
[glow=red,2,300]Cadet Women's Foil[/glow]133 competitors
108 Kirk, Olivia A. (FYTVLLE)
==============================================
[glow=red,2,300]Junior Women's Epee[/glow]107 competitors
31 Isaksen, Margaux (ARKFA)
==============================================
[glow=red,2,300]Div I Women's Sabre[/glow]39 competitors
36 Stockdale, Cathy A. (REDLANDSFC)
==============================================
[glow=red,2,300]Div IA Men's Epee[/glow]122 competitors
122 Zarachoff, Matthew M. (REDLANDSFC)
==============================================
[glow=red,2,300]Div Ia Men's Foil[/glow]99 competitors
89 Gately, David (OSF)
95 Rose, Christopher (OSF)
98 Compton, James E. (OSF)
==============================================
[glow=red,2,300]Div IA Women's Sabre[/glow]74 competitors
11 Stockdale, Cathy A. (REDLANDSFC)
==============================================
[glow=red,2,300]Div II Men's Epee[/glow]153 competitors
87 Compton, James E. (OSF)
==============================================
[glow=red,2,300]Div II Men's Foil[/glow]153 competitors
85 Gately, David (OSF)
103 Welsch, Stuart F. (FYTVLLE)
135T Compton, James E. (OSF)
==============================================
[glow=red,2,300]Div II Women's Epee[/glow]117 competitors
104 Fouts, Kalee M. (REDLANDS FC)
==============================================
[glow=red,2,300]Div III Men's Epee[/glow]168 competitors
58 Gately, David (OSF)
==============================================
[glow=red,2,300]Div III Men's Foil[/glow]159 competitors
53 Welsch, Stuart F. (FYTVLLE)
138 Rose, Christopher (OSF)
156T Kohlman, Ivan A. (OSF)
159 Robillard, Timothy M. (OSF)
==============================================
[glow=red,2,300]Div III Men's Sabre[/glow]138 competitors
99 Rose, Christopher (OSF)
==============================================
[glow=red,2,300]Senior Men's Foil Team[/glow]38 teams
37 Oklahoma Sport Fencing (Compton, Gately, Robillard, Rose)
==============================================
[glow=red,2,300]Div III Women's Epee[/glow]129 competitors
99 Fouts, Kalee M. (REDLANDSFC)
120 Kirk, Elizabeth (FYTVLLE)
==============================================