Post by schlager7 on Feb 16, 2008 10:41:20 GMT -6
[glow=red,2,300]Junior Men's Epee[/glow]
# of Entries: 233
Classification of Event: A4
28 Ferguson Magnus K
29 Pedersen Trevor W
38T Wooley Robert B
42 McDonald Benjamin C
57 Sorensen Nathan G
104 Negron Nicholas C
=====================================
[glow=red,2,300]Cadet Men's Epee[/glow]
# of Entries: 225
Classification of Event: A4
3T Pedersen Trevor W
3T Ferguson Magnus K
28 McDonald Benjamin C
73T Micek Jr Gregory J
99 Freiman Benjamin D
109T Carter Elliott J
156 Gremillion Patrick
193 Aguilar Jose D
218 Puckett Odie
=====================================
[glow=red,2,300]Junior Women's Epee[/glow]
# of Entries: 175
Classification of Event: A4
3T Bassa Francesca
19 Bazarbayeva Dina A
35 Brandfield-Harvey Neely
53T Witte Bethlehem
66 Donnenberg Elizabeth
79 Collins Kara'lina
145 Norman Mallory F
=====================================
[glow=red,2,300]Cadet Women's Epee[/glow]
# of Entries: 152
Classification of Event: A4
1 Bassa Francesca
6 Donnenberg Elizabeth
8 Bazarbayeva Dina A
29 Collins Kara'lina
80 Van Brummen Anna C
120 Norman Mallory F
123 Gremillion Alexis Y.N
=====================================
[glow=red,2,300]Junior Men's Foil[/glow]
# of Entries: 235
Classification of Event: A4
12 Parkins Benjamin B
46 El-Saleh W.M. Michael
59 Nieto Victor A
97 Wooley Robert B
110 Dudey Michael L
151 Rodriguez Jr. Martin
155 Stern Jacob M
=====================================
[glow=red,2,300]Cadet Men's Foil[/glow]
# of Entries: 231
Classification of Event: A4
26 Dudey Michael L
83 Nieto Victor A
121 Schlosberg Ira N
180T Aguilar Jose D
=====================================
[glow=red,2,300]Junior Women's Foil[/glow]
# of Entries: 155
Classification of Event: A4
31 Followill Sarah J
86T Horscroft Nicola A
96 Gonzalez Karina J
131 Guajardo Evelyn A
=====================================
[glow=red,2,300]Cadet Women's Foil[/glow]
# of Entries: 156
Classification of Event: A4
24T Followill Sarah J
103T Anderson Lauren A
119 Russell Danielle A
147 Reyna Jesenia
=====================================
[glow=red,2,300]Junior Men's Sabre[/glow]
# of Entries: 179
Classification of Event: A4
85 Overton Travis J
94 Ahn Christofer
103T Love Tanith J
=====================================
[glow=red,2,300]Cadet Men's Sabre[/glow]
# of Entries: 190
Classification of Event: A3
31 Ahn Christofer
45 Overton Travis J
122 Filteau David J
=====================================
[glow=red,2,300]Junior Women's Sabre[/glow]
# of Entries: 129
Classification of Event: A4
121 Guajardo Evelyn A
=====================================
# of Entries: 233
Classification of Event: A4
28 Ferguson Magnus K
29 Pedersen Trevor W
38T Wooley Robert B
42 McDonald Benjamin C
57 Sorensen Nathan G
104 Negron Nicholas C
=====================================
[glow=red,2,300]Cadet Men's Epee[/glow]
# of Entries: 225
Classification of Event: A4
3T Pedersen Trevor W
3T Ferguson Magnus K
28 McDonald Benjamin C
73T Micek Jr Gregory J
99 Freiman Benjamin D
109T Carter Elliott J
156 Gremillion Patrick
193 Aguilar Jose D
218 Puckett Odie
=====================================
[glow=red,2,300]Junior Women's Epee[/glow]
# of Entries: 175
Classification of Event: A4
3T Bassa Francesca
19 Bazarbayeva Dina A
35 Brandfield-Harvey Neely
53T Witte Bethlehem
66 Donnenberg Elizabeth
79 Collins Kara'lina
145 Norman Mallory F
=====================================
[glow=red,2,300]Cadet Women's Epee[/glow]
# of Entries: 152
Classification of Event: A4
1 Bassa Francesca
6 Donnenberg Elizabeth
8 Bazarbayeva Dina A
29 Collins Kara'lina
80 Van Brummen Anna C
120 Norman Mallory F
123 Gremillion Alexis Y.N
=====================================
[glow=red,2,300]Junior Men's Foil[/glow]
# of Entries: 235
Classification of Event: A4
12 Parkins Benjamin B
46 El-Saleh W.M. Michael
59 Nieto Victor A
97 Wooley Robert B
110 Dudey Michael L
151 Rodriguez Jr. Martin
155 Stern Jacob M
=====================================
[glow=red,2,300]Cadet Men's Foil[/glow]
# of Entries: 231
Classification of Event: A4
26 Dudey Michael L
83 Nieto Victor A
121 Schlosberg Ira N
180T Aguilar Jose D
=====================================
[glow=red,2,300]Junior Women's Foil[/glow]
# of Entries: 155
Classification of Event: A4
31 Followill Sarah J
86T Horscroft Nicola A
96 Gonzalez Karina J
131 Guajardo Evelyn A
=====================================
[glow=red,2,300]Cadet Women's Foil[/glow]
# of Entries: 156
Classification of Event: A4
24T Followill Sarah J
103T Anderson Lauren A
119 Russell Danielle A
147 Reyna Jesenia
=====================================
[glow=red,2,300]Junior Men's Sabre[/glow]
# of Entries: 179
Classification of Event: A4
85 Overton Travis J
94 Ahn Christofer
103T Love Tanith J
=====================================
[glow=red,2,300]Cadet Men's Sabre[/glow]
# of Entries: 190
Classification of Event: A3
31 Ahn Christofer
45 Overton Travis J
122 Filteau David J
=====================================
[glow=red,2,300]Junior Women's Sabre[/glow]
# of Entries: 129
Classification of Event: A4
121 Guajardo Evelyn A
=====================================